ଏ ପରିସ୍ରାରେ ଏମିତି କଣ ରହିଛି? ଗୋଟିଏ କପ୍କୁ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ହେଉଛି ବିକ୍ରି....ପୁଣି ଚାହିଦା ଏତେ ରହିଛି ଯେ, ହଠାତ୍ ଖୋଜିଲେ ମିଳୁନି...ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ଏହାର ଦାମ ରହିଛି ଏତେ ଅଧିକ?