Otv Khabar Bureau

ମ୍ୟାଜିକ୍ ଦେଖୁଛି ମାଙ୍କଡ଼ । କେବଳ ଦେଖୁଛି ତାହା ନୁହେଁ ଯାଦୁ ଦେଖିବା ସହ ହସି ହସି ମଧ୍ୟ ଗଡ଼ିଯାଉଛି । ଏହିପରି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡ଼ିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଥରେ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ ।

ତେବେ ମାଙ୍କଡ଼ ମଣିଷର ପୂର୍ବ ପୁରୁଷ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେମାନେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇଥିବା ସହ ତାଙ୍କ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ମାନବଙ୍କ ସହ ସମାନ ହୋଇଥାଏ । କିଛି ଲୋକ ଘରେ ମଧ୍ୟ ମାଙ୍କଡ ପାଳିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ଏମିତି କି ଗୃହପାଳିତ ମାଙ୍କଡମାନେ ମଣିଷ ପରି ସମାନ ଆଚରଣ କରନ୍ତି । ସାଧାରଣତଃ ମାଙ୍କଡ଼ମାନେ ଲୋକଙ୍କ ଅଙ୍ଗଭଙ୍ଗୀକୁ ମଧ୍ୟ ବୁଝିପାରନ୍ତି । ଯାହା ଏକ ଭିଡ଼ିଓରେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କାରଣ ଜଣେ ମାଙ୍କଡ଼ ଯୁବକଙ୍କ ଯାଦୁ ଦେଖି ହସି ହସି ଗଡିଯାଉଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ମାଙ୍କଡ଼ର ସେହି ଅଜବ ଭିଡ଼ିଓ...

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡ଼ିଓ :-

ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଏକ ଉରାଙ୍ଗୁଟାନ୍ ପ୍ରଜାତିର ମାଙ୍କଡ଼ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏବଂ ସେହି ମାଙ୍କଡ଼ ସାମ୍ନାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଯାଦୁ ଦେଖାଉଛନ୍ତି । ସେ ବହୁତ ଧ୍ୟାନରେ ଯୁବକଙ୍କ ଯାଦୁକୁ ଦେଖୁଛି । ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାଦୁ ଦେଖି ମାଙ୍କଡ଼ଟି ଖୁବ୍‌ ଉପଭୋଗ କରିବା ସହ ସେ ଏତେ ହସୁଛି ଯେ, ଶେଷରେ ହସି ହସି ତଳେ ଗଡ଼ିଯାଉଛି । ତେବେ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ୭୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ୟୁଜର୍ସ ଦେଖିସାରିଲେଣି । ଭିଡ଼ିଓଟି ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ରୋମାଞ୍ଚକ ଯେ, ଯିଏ ଦେଖୁଛି ସିଏ ହସୁଛି । 

Other Stories