Pramod Behera

ମ୍ୟାନେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ ଟ୍ରେନି ପଦବୀ ପୂରଣ ପାଇଁ କୋଲ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଆବେଦନ ଜାରି କରିଛି। ଆଗ୍ରହୀ ତଥା ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କୋଲ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ coalindia.in କୁ ଯାଇ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଏହି ପୋଷ୍ଟ୍‌ଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୁନ୍ ୨୩ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ https://coalindia.in/ ରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ଏହି ପୋଷ୍ଟ୍‌ଗୁଡିକ ପାଇଁ ସିଧାସଳଖ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଏଥିସହ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ https://www.coalindia.in/media/documents/Detailed_Advertisement ମାଧ୍ୟମରେ ଅଫିସିଆଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ସମୁଦାୟ ୧୦୫୦ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ।

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ:

  • ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଆବେଦନ କରିବାର ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ - ୨୩ ଜୁନ୍ ୨୦୨୨
  • ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ - ୨୨ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୨


ଖାଲି ପଦବୀ:

  • ପରିଚାଳନା ପ୍ରଶିକ୍ଷକ – ୧୦୫୦
  • ଅନୁଶାସନ ପୋଷ୍ଟ୍‌ କୋଡ୍ ସଂଖ୍ୟା
  • ମାଇନିଙ୍ଗ୍ – ୬୯୯
  • ସିଭିଲ୍ – ୧୬୦
  • ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଏବଂ ଦୂରସଂଚାର- ୧୨୪
  • ସିଷ୍ଟମ୍ ଏବଂ ଇଡିପି- ୬୭

ଯୋଗ୍ୟତା:

  • ମାଇନିଙ୍ଗ୍ - ସର୍ବନିମ୍ନ ୬୦% ମାର୍କ ସହିତ ମାଇନିଙ୍ଗ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେରେ BE / B.Tech / B.Sc (ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ) ଡିଗ୍ରୀ ଥିବା ଜରୁରୀ।
  • ସିଭିଲ୍ - ସର୍ବନିମ୍ନ ୬୦% ମାର୍କ ସହିତ ସିଭିଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ BE / B.Tech / B.Sc (ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ) ଡିଗ୍ରୀ ଥିବା ଜରୁରୀ।
  • ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଏବଂ ଦୂରସଂଚାର - ଅତି କମରେ ୬୦% ମାର୍କ ସହିତ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଏବଂ କମ୍ୟୁନିକେସନ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ BE / B.Tech / B.Sc (ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ) ଡିଗ୍ରୀ ଥିବା ଜରୁରୀ।
  • କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସାଇନ୍ସ / କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ / ଆଇଟି କିମ୍ବା ଏମ୍‌ସିଏରେ ସିଷ୍ଟମ୍‌ ଏବଂ ଇଡିପି - ସର୍ବନିମ୍ନ ୬୦% ମାର୍କ ସହିତ BE / B. Tech / B. Sc (ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ) ଡିଗ୍ରୀ ଥିବା ଜରୁରୀ।

ବୟସ ସୀମା:

  • ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ବୟସ ସୀମା ୩୦ ବର୍ଷ ହେବା ଉଚିତ।

ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ:

  • ଜେନେରାଲ୍ UR / OBC (କ୍ରିମି ଲେୟର୍ ଏବଂ ନନ୍-କ୍ରିମି ଲେୟର୍) / EWS – ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା
  • ଏସ୍‌ସି / ଏସ୍‌ଟି / ପିଡବ୍ଲ୍ୟୁଡି / ଇଏସ୍‌ଏମ୍‌ ପ୍ରାର୍ଥୀ / କୋଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିତେଡ୍ ଓ ଏହାର ସହାୟକ କମ୍ପାନୀର କର୍ମଚାରୀ – ୧୮୦ ଟଙ୍କା

ଦରମା:

  • ମନୋନୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଇ-୨ ଗ୍ରେଡ୍‌ରେ ମ୍ୟାନେଜ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ ଟ୍ରେନି ଭାବରେ ବେତନ ସ୍କେଲରେ ୫୦,୦୦୦-୧,୬୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଦରମାରେ ରଖାଯିବ। ତାଲିମ ସମୟରେ ମାସକୁ ୫୦,୦୦୦ଟଙ୍କା ଦିଆଯିବ।

Other Stories