• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Telegram
  • Koo
  • Read in English
Pramod Behera

ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ସେକେଣ୍ଡାରୀ ଏଜୁକେସନ୍ (ସିବିଏସ୍ଇ) ଯୁଗ୍ମ ସଚିବ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପଦବୀ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଆବେଦନ ଜାରି କରିଛି। ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନେ CBSE ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍, cbse.gov.in ପରିଦର୍ଶନ କରି ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଏହି ପୋଷ୍ଟ୍‌ଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅଗଷ୍ଟ ୫ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ https://www.cbse.gov.in/cbsenew/cbse.html ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ସିଧାସଳଖ ଏହି ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଏହର ଅଫିସିଆଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନେ CBSE Recruitment 2022 Notification PDF କୁ ଯାଇ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ଡେପୁଟେସନ ଆଧାରରେ କରାଯାଉଛି। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟା ଅଧୀନରେ ସମୁଦାୟ ୧୦ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ।

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ:

  • ଆବେଦନ କରିବାର ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ - ଅଗଷ୍ଟ ୫
  • ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ - ଅଗଷ୍ଟ ୨୦

ଖାଲି ପଦବୀ:

  • ଯୁଗ୍ମ ସଚିବ: ୪ଟି ପୋଷ୍ଟ୍‌
  • ଅତିରିକ୍ତ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଅଡିଟର ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା: ୨ଟି ପୋଷ୍ଟ୍‌
  • ବରିଷ୍ଠ ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ଅଧିକାରୀ: ୧ ପୋଷ୍ଟ୍‌
  • ଆକାଉଣ୍ଟିଂ ଅଧିକାରୀ: ୩ ଟି ପୋଷ୍ଟ୍‌

ଯୋଗ୍ୟତା:

  • ଏହିସବୁ ପୋଷ୍ଟ୍‌ଗୁଡିକ ପାଇଁ ବ୍ୟାଚେଲର୍ ଡିଗ୍ରୀ ସହିତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଯୋଗ୍ୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ସରକାରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ।

ଦରମା: ୬୭,୦୦୦ ଟଙ୍କା

ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୂଚନା:

ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ଆଧାରରେ ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ କରିବାର ଅଧିକାର ବୋର୍ଡ ପାଖରେ ସଂରକ୍ଷଣ ରହିବ। ସର୍ଟଲିଷ୍ଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍‌ ଦାଖଲ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଏହି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ।

Other Stories