Pramod Behera

ଦିଲ୍ଲୀ ବିକାଶ ପ୍ରାଧିକରଣ (DDA) ରେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର। ଏଥିପାଇଁ DDA ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ (ଲ୍ୟାଣ୍ଡସ୍କେପ୍), ଜୁନିଅର ଇଞ୍ଜିନିୟର (ସିଭିଲ୍), ଜୁନିୟର ଇଞ୍ଜିନିୟର (ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକାଲ୍ / ମ୍ୟାକ୍) ବି, ପ୍ରୋଗ୍ରାମର, ଜୁନିଅର ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର୍ (ରାଜଭାଷା) ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଆବେଦନ ମାଗିଛି।

ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ସେମାନେ dda.gov.in ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍‌କୁ ଯାଇ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଏହି ପୋଷ୍ଟ୍‌ଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ ଜୁଲାଇ ୧୦।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହି ଲିଙ୍କ୍ https://cdn.digialm.com/EForms/configured କୁ ଯାଇ ସିଧାସଳଖ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଲିଙ୍କ୍ https://cdn.digialm.com//per/g01/pub/726/EForms/image/Image ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରି, ଆପଣ ଅଫିସିଆଲ୍ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିବେ। ଏହି ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ମୋଟ 279 ଟି ପଦବୀ ପୂରଣ ହେବ।

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ:

  • ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଆବେଦନ କରିବାର ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ - ୧୧ ଜୁନ୍ ୨୦୨୨
  • ଅନ୍‌ଲାଇନ୍ ଆବେଦନ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ - ୧୦ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୨

ଖାଲି ପଦବୀ:

ମୋଟ୍ ପଦବୀ ସଂଖ୍ୟା : ୨୭୯

ଯୋଗ୍ୟତା:

ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ (ଲ୍ୟାଣ୍ଡସ୍କେପ୍):

ଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ସ୍କେପ୍ ଆର୍କିଟେକ୍ଚରରେ ପୋଷ୍ଟ୍‌ ଗ୍ରାଜୁଏସନ୍ ଡିପ୍ଲୋମା ସହିତ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ / ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ବାସ୍ତୁକଳାରେ ଡିଗ୍ରୀ ବା ବଟାନି କିମ୍ବା କୃଷି ବା ଉଦ୍ୟାନ କୃଷିରେ ଗ୍ରାଜୁଏସନ ଡିଗ୍ରୀ ଥିବା ଉଚିତ। ଏହା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ / ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ସ୍କେପ୍ ଯୋଜନାରେ ଅତି କମରେ ଏକ ବର୍ଷର ଅଭିଜ୍ଞତା ଜରୁରୀ।

ଜେଇ(JE):

ପ୍ରାସଙ୍ଗିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଡିପ୍ଲୋମା

ପ୍ରୋଗ୍ରାମର:

ଏକ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ କିମ୍ବା ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କଲେଜ / ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରୁ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସାଇନ୍ସ / କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ / ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସରେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଡିଗ୍ରୀ କିମ୍ବା କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସାଇନ୍ସ / କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଆପ୍ଲିକେସନରେ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ ହେବା ଜରୁରୀ।

ଜୁନିଅର ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର (ରାଜଭାଷା):

କୌଣସି ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ କିମ୍ବା ହିନ୍ଦୀରେ ସମକକ୍ଷ ସହିତ ଡିଗ୍ରୀ ସ୍ତରରେ ଏକ ବିଷୟ ଭାବେ ଇଂରାଜୀ ବା ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ମାଷ୍ଟର ଡିଗ୍ରୀ କିମ୍ବା ଇଂରାଜୀରେ ସମକକ୍ଷ ଡିଗ୍ରୀ ସ୍ତରରେ ଏକ ବିଷୟ ଭାବେ ହିନ୍ଦୀ ଥିବା ଜରୁରୀ। ଏହା ସହିତ ଅନୁବାଦରେ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଡିପ୍ଲୋମା / ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ କୋର୍ସ ମଧ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ।

ଯୋଜନା ସହାୟକ:

କୌଣସି ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ / ପ୍ରତିଷ୍ଠାନରୁ ଯୋଜନା / ସ୍ଥାପତ୍ୟରେ ସ୍ନାତକ ଡିଗ୍ରୀ ହେବା ଜରୁରୀ।

ବୟସ ସୀମା:

  • ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ (ଲ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ସ୍କେପ୍) : ୩୫ ବର୍ଷ
  • ଜେଇ : ୧୮ ରୁ ୨୭ ବର୍ଷ
  • ପ୍ରୋଗ୍ରାମର୍ : ୩୦ ବର୍ଷ
  • ଜୁନିଅର ଅନୁବାଦକ : ୩୦ ବର୍ଷ
  • ଯୋଜନା ସହାୟକ : ୩୦ ବର୍ଷ

ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ:

ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଆବେଦନ ଶୁଳ୍କ ଭାବେ ୧ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ।

Other Stories