• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Telegram
  • Koo
  • Read in English
Pramod Behera

ଗୋବିନ୍ଦା ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର। ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା କେବଳ ଭାରତରେ ସୀମିତ ନୁହେଁ। ସେ ବିଦେଶ ଏବଂ ପଡୋଶୀ ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ। ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ଅଭିନୟ ସହିତ ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ମଧ୍ୟ ଲୋକେ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କର ପାକିସ୍ତାନରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତା ଫହାଦ୍ ମୁସ୍ତାଫା।

ଅଧିକ ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଜିମ୍ବାୱେ ଟିମ୍ ଭାରତକୁ ପରାସ୍ତ କରିବା କଥା କହି ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ନିକଟରେ ଫହାଦ୍ ମୁସ୍ତାଫା ଏକ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପ୍ରତି ତାଙ୍କର ଭଲପାଇବା ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ଦେଖେଇ ସେ ତାଙ୍କ ପାଦ ସ୍ପର୍ଶ କରିଥିଲେ। ତେବେ କିଛି କଟ୍ଟରପନ୍ଥୀ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁ ନଥିବାରୁ ସେମାନେ ଫହାଦ ମୁସ୍ତାଫାଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଦୁବାଇରେ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ମିଡିଲ୍ ଇଷ୍ଟ ଆଚିଭର୍ସ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଭାରତୀୟ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନୀ ତାରକାମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଥିଲେ। ଉଭୟ ଦେଶର ତାରକାମାନେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ। ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ରାତ୍ରିରେ ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପର ଉପରେ ପ୍ରେମ ବର୍ଷା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ମଧ୍ୟ ଶେୟାର କରିଥିଲେ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତା ଫହାଦ ମୁସ୍ତାଫାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଗୋବିନ୍ଦା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସ୍ନେହରେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି। ତେବେ ପାକିସ୍ତାନର କିଛି ଲୋକ ଫହାଦ ମୁସ୍ତାଫା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବାକୁ ପସନ୍ଦ କରି ନାହାନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ମୌଳବାଦୀମାନେ ଏହାକୁ ନାପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମତରେ ଜଣେ ମୁସଲମାନ କାହା ଆଗରେ ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇ ପାଦ ଛୁଇଁବାକୁ ଇସଲାମ ବିରୁଦ୍ଧ ବୋଲି ଧରାଯାଏ। ଏହି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଇସଲାମ ନାମରେ ଫହାଦ ମୁସ୍ତାଫାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ୍‌ କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ନିଜ ଧର୍ମ ଛାଡି ତାଙ୍କ ଧର୍ମକୁ ନିଜର କର। ତୁମେ ମୁସଲମାନ ବୋଲି କହିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହେଁ।” ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ପଚାରିଛନ୍ତି, 'ତୁମେ କ’ଣ ଜଣେ ମୁସଲମାନ, ଫହାଦ ମୁସ୍ତାଫା?'

Other Stories