• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Telegram
  • Koo
  • Read in English

Bollywood Updates

kangana ranaut gifts new house to cousin
କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଭାଇ ପ୍ରେମ; ସାଂସଦ ହେଉ ହେଉ ସାନ ଭାଇକୁ ଆଲିଶାନ୍ ଘର ଉପହାର

ନିର୍ବାଚନରୁ ଅବସର ମିଳିବା ମାତ୍ରେ କଙ୍ଗନା ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବହୁ କ୍ୱାଲିଟି ଟାଇମ୍ ବିତାଉଛନ୍ତି। ତେବେ ସବୁଠାରୁ କୌତୁହଳର କଥା ହେଲା କଙ୍ଗନା ସାଂସଦ ହେଉ ହେଉ ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଘର ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି।

munjya and chandu champion box office collection on Monday in india
'ମୁଞ୍ଜ୍ୟା'କୁ ଟକ୍କର ଦଉଛି 'ଚନ୍ଦୁ ଚମ୍ପିଅନ୍'; ଜାଣନ୍ତୁ କାହାର ରୋଜଗାର କେତେ

ଆଜିକାଲି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଅଭୟ ବର୍ମା ଏବଂ ଶରବଭାରୀ ବାଘଙ୍କ ହରର-କମେଡି ଫିଲ୍ମ 'ମୁଞ୍ଜ୍ୟା' ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଛି। ମାତ୍ର ୧୧ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଘରୋଇ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୫୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ କ୍ରୀଡ଼ା-ଡ୍ରାମା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଚନ୍ଦୁ ଚମ୍ପିଅନ୍' ମଧ୍ୟ ନିଜର ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛି।

Expensive Singer
ଶ୍ରେୟା, ସୁନିଧି କିମ୍ବା ମିକ୍କା ନୁହନ୍ତି... ଆଉ ଜଣେ ଗାୟକ ଯିଏ ନିଅନ୍ତି ୩ କୋଟି...

ଏଇ ଭାରତରେ ଏମିତି ଜଣେ ସିଙ୍ଗର ଅଛନ୍ତି, ଯିଏ କି ଗୋଟିଏ ଗୀତ ପାଇଁ ତିନି କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଥାନ୍ତି ।

Sonakshi sinha and zaheer iqbal to be first do marriage register on june 23
ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା; ସାଙ୍ଗ କହିଲେ ଏମିତି ହେବ ବିବାହ

ଏହି ମାସ ଶେଷରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଅଭିନେତା ଜହିର ଇକବାଲଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଜୋର୍‌ଦାର୍ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। ତେବେ, ସେମାନଙ୍କର ଆଗାମୀ ବିବାହକୁ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂତନ ଅପ୍‌ଡେଟ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

Chandu champion advance booking day1 film sold more than 4000 tickets
ଫିଲ୍ମ 'ଚନ୍ଦୁ ଚମ୍ପିଅନ୍' କୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହ; ଆଗୁଆ ବୁକିଂରେ ଏତେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର

ପରଦାରେ ନିଆଁ ଲଗେଇବା ପାଇଁ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ଚନ୍ଦୁ ଚମ୍ପିଅନ୍' କୁ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୁକ୍ତିଲାଭକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି।

Katrina kaif airport video sparked pregnancy rumours
ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ଙ୍କ ଏମିତି ଭିଡିଓ; ଲୋକେ କହିଲେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ

ଗତ ମାସରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଗୁଜବ ଉଠିଥିଲା ଯେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି। ସମ୍ପ୍ରତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଢିଲା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଲଣ୍ଡନରେ ଭିକି କୌଶଲ ଏବଂ ପରିବାରଙ୍କ ସହ ସମୟ ବିତାଉଥିଲେ।

Mukesh khanna shares ram mandir photo taunts political party after sunil lahri post
‘ରାମାୟଣ’ର ଲକ୍ଷ୍ମଣ କହିଲେ ଅଯୋଧ୍ୟାବାସୀ ବିଶ୍ୱାସଘାତକ; କଡା ଜବାବ ଦେଲେ ମୁକେଶ ଖାନ୍ନା

ମୁକେଶ ଖାନ୍ନା ତାଙ୍କର ସିଧା କଥା ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ରୁହନ୍ତି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଏବଂ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ନିଜର ମତ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି। ସମ୍ପ୍ରତି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୪ର ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟି ନିଜ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

Bollywood evergreen actress rekhas energetic dance with Shahrukh Khan and Shilpa Setty
Viral Video: ଶାହରୁଖଙ୍କ ସହ ରେଖାଙ୍କ ଏନର୍ଜେଟିକ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ; ଉଦାସୀନତାରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ

ଯେତେବେଳେ ରେଖା ମଞ୍ଚକୁ ଆସି ନିଜର ପୁରୁଣା ଗୀତରେ ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ କାବୁ କରିନିଅନ୍ତି। ସେମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନ ଅର୍ଥାତ୍ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ସହ ରେଖାଙ୍କ ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ୍ ଭିଡିଓ ଏକ ପୁରସ୍କାର ଶୋ’ରୁ ଆସିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

Raveena tendon accused of assault scuffle video goes viral
Viral Video: ରବୀନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ; ‘ନିଶାରେ ମୋ ମା’ଙ୍କୁ ପିଟିଲେ’

ରବୀନା ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ରବୀନାଙ୍କୁ ଠେଲାପେଲା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ। ଏହି ଘଟଣା ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା ଅଞ୍ଚଳର। ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ କିପରି କିଛି ଲୋକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରୁଛନ୍ତି ଆଇ ରବୀନାଙ୍କୁ ଠେଲି ଦେଉଛନ୍ତି।

Singham seen to play cricket onscreen will play the role of cricketer
ପରଦାରେ ଭିନ୍ନ ଢଙ୍ଗରେ ନଜର ଆସିବେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍; ଖେଳିବେ କ୍ରିକେଟ୍

କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ସିଙ୍ଘମ୍ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍‌ର ପ୍ରଥମ ଦଳିତ ଖେଳାଳି ଭୂମିକାରେ ଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

Malaika arora and arjun kapoor breakup their relationship respectfully
ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଃଖ ଖବର; ମଲାଇକା-ଅର୍ଜୁନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଲାଗିଲା ଲଗାମ

ମଲାଇକା ଅରୋରା ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ କପୁର ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଏକ ସୁନ୍ଦର ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ଏହି ସଂପର୍କ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନିରାଶ ହୋପଡିଛନ୍ତି।

aamir khan son junaid khan first film maharaj first glimpse out
ଡେବ୍ୟୁ କଲେ ଆମିର ଖାନଙ୍କ ପୁଅ; ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ‘ମହାରାଜ୍‌’ର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍

ଆମିର ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଜୁନୈଦ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମହାରାଜ୍‌’ର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିପାରନ୍ତି ଯେ ଏ ରଣବୀର କପୁର ନା ଆମୀର ଖାନଙ୍କ ପୁଅ!

Deepika padukone finally flaunts baby bump
ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଲୋକେ କହିଲେ ନକଲି ବେବୀବମ୍ପ୍; ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଏମିତି ଜବାବ

ଦୀପିକାଙ୍କ ବେବୀବମ୍ପ୍ ଦେଖି କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଏହା ଏକ ନକଲି ବୋଲି କହି ଟ୍ରୋଲ୍‌ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟ୍ରୋଲରମାନଙ୍କୁ ହସି ହସି ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖେଇଛନ୍ତି ଝଲକ।

Ajay devgn first glimpse from singham again revealed
‘ସିଙ୍ଘମ୍ ଏଗେନ୍’ରୁ ଅଜୟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଝଲକ; ଦେଖିଲେ ଲାଗିବ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ର ବାଜୀରାଓ

ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ସିଙ୍ଘମ୍ ଏଗେନ୍’ର ସୁଟିଂ ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରରେ ଚାଲିଛି। ଏହି ସମୟରେ ଫିଲ୍ମ ସହ ଜଡିତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ ମନେପଡିଯିବ।

Shah Rukh Khan
ହିଟ୍ ଷ୍ଟ୍ରୋକ୍-ଡିହାଇଡ୍ରେସନ୍‌ରୁ ଅସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଶାହରୁଖ

ଗତକାଲି ସନରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ସହ ଶାହରୁଖଙ୍କ ମାଲିକାନାରେ ଥିବା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସର ମ୍ୟାଚ୍ ହୋଇଥିଲା। ଏହାପରେ ଶାହରୁଖ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡ଼ିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଆଜି ତାଙ୍କୁ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

Raveena tandon shared top secret of south cinema
କାହିଁକି ବଲିଉଡ୍‌ ଉପରେ ଭାରି ପଡୁଛି ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ; ସିକ୍ରେଟ୍ କହିଲେ ରବୀନା ଟଣ୍ଡନ୍

ଆଜିକାଲି ସାଉଥ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବଲିଉଡ୍‌ ଉପରେ ଭାରି ପଡୁଛି। ୨୦୨୪ ଆରମ୍ଭରୁ ଚାରି ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଗଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ସାଉଥ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁପରହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ରବୀନା ଟଣ୍ଡନ୍ ସାଉଥ୍ ଏବଂ ବଲିଉଡ୍‌ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ଏହି ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ବୁଝାଇଛନ୍ତି।

Project Ramayana may be shelved due to dispute
'ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ରାମାୟଣ' ଉପରେ ଘୋଟିଛି ସଂକଟର ମେଘ; ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ ରଣବୀରଙ୍କ ‘ରାମାୟଣ’

ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ 'ରାମାୟଣ' ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉପରେ ସଙ୍କଟର ମେଘ ଘୋଟି ଆସିଛି। କିଛି ଦିନ ହେବ ମୁମ୍ବାଇର କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସଂପର୍କରେ ଜଣାପଡିନି। ଏକ ବାହାର ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଫିଲ୍ମର ସମସ୍ତ କାମ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ଏହି ଫିଲ୍ମ ବର୍ତ୍ତମାନ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି।

Kangana Ranaut will leave bollywood on one condition
ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ମିଛ, ଏଠି ସବୁକିଛି ଫେକ୍; ଏହା ଏକ ନକଲି ଦୁନିଆ ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷଣ କରେ - କଙ୍ଗନା

ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ରାଜନେତା ହେବା ପରେ ଗ୍ଲାମର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ମଧ୍ୟ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ୍‌ଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତାରୁ ଲାଗୁଛି ସେ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ଜଣାଶୁଣା ନାୟିକା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ବଲିଉଡ୍‌ରୁ ବିଦାୟ ନେଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଏକ ସର୍ତ୍ତ ରହିଛି।

Deepika padukone baby bump visible in white shirt
ବେବୀ ବମ୍ପ୍ ସହ ବାହାରେ ନଜର ଆସିଲେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟକୁ ଖୁବ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଏହାରି ଭିତରେ ସେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତଥା ଅଭିନେତା ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

Anushka Sharma may take a big decision to leave india with her husband
ଅଭିନୟ ସହ ଭାରତ ଛାଡିଦେବେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ! ବିରାଟଙ୍କ ସହ ଚାଲିଯିବେ କି ଲଣ୍ଡନ୍ !

ଭାରତ ଛାଡିଦେଇ ପାରନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା। ଅଭିନୟକୁ ମଧ୍ୟ କରି ପାରନ୍ତି ବାଏ ବାଏ। ସେ ତାଙ୍କ କ୍ରିକେଟର ସ୍ୱାମୀ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ସହ ଲଣ୍ଡନ ପଳେଇ ଯାଇ ପାରନ୍ତି। ବିରାଟ୍ କୋହଲିଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏମିତି ଚିନ୍ତାରେ ପକେଇ ଦେଇଛି।

Kartik aaryans chandu champion first poster out
କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଏମିତି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଫିଜିକ୍ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ କିଛି ଦିନ ହେବ ତାଙ୍କର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ 'ଚନ୍ଦୁ ଚାମ୍ପିଅନ୍' ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଫାଷ୍ଟ୍ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ପୋଷ୍ଟରରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଏହି ଅବତାରରେ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

Nitesh tiwari Ramayana is more expensive than adipurush rrr
ରଣବୀରଙ୍କ 'ରାମାୟଣ'ର ବଜେଟ୍ ଶୁଣିଲେ ଉଡିଯିବ ହୋସ୍; ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ କୋଟି ଖର୍ଚ୍ଚ

ଫିଲ୍ମ 'ରାମାୟଣ' ରିଲିଜ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏକ ନୂଆ ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିସାରିଛି। ଏହି ପୌରାଣିକ ଫିଲ୍ମ 'ରାମାୟଣ: ପାର୍ଟ ୧'ର ବଜେଟ୍ ୧୦୦ମିଲିୟନ୍ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ଅର୍ଥାତ୍ ୮୩୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେବ।

What will be special from india in cannes film festival 2024
Cannes Film Festival 2024: କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍‌ରେ ଧମାଲ କରିବ ଏହି ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ; ଦୁନିଆ ଦେଖିବ ଏହି ନାୟିକାଙ୍କ ଝଲକ

୭୭ତମ କାନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ମେ ୧୪ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି, ଯାହା ମେ ୨୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରୁ ଜଣାଶୁଣା ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ଏଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ତେବେ ଭାରତ ତରଫରୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମହୋତ୍ସବରେ କ’ଣ ବିଶେଷ ହେବା ତାହା ଜାଣିବାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି।

Border 2 script ready likely to release on 2026 on this day
ସନ୍ନି ଦେଓଲ୍ ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର; ଏହିଦିନ ରିଲିଜ୍ ହେବ 'ବର୍ଡର ୨'

'ବର୍ଡର ୨'କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ଅପଡେଟ୍ ଆସିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କୁ 'ବର୍ଡର ୨'ରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହାର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେବେ ହେବ ରିଲିଜ୍।

fahadh faasil says allu arjun film Pushpa did nothing for me
ଫହାଦ ଫାଜିଲ୍‌ଙ୍କ ଖୋଲା କଥା; କହିଲେ, ମତେ ଲାଗୁ ନାହିଁ ଯେ 'ପୁଷ୍ପା' ମୋ ପାଇଁ କିଛି କରିଛି

'ପୁଷ୍ପା: ଦି ରାଇଜ୍'ରେ ଦମଦାର ଭିଲେନ୍' ଏସ୍‌ପି ଭଂୱର ସିଂହ ଶେଖାୱତ'ର ଭୂମିକା ଫହାଦ୍ ଫାଜିଲଙ୍କୁ ରାତାରାତି ତାରକା କରିଥିଲା। ଫହାଦଙ୍କ ଅଭିନୟ ଫିଲ୍ମକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ, ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଏମିତି କିଛି କହିଛନ୍ତି, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି। ତେବେ ସେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।