• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Telegram
  • Koo
  • Read in English
Pramod Behera

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ଖାତିରି ବଢିଚାଲିଛି। ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ଧାରା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଅବସରରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଚାଲିଥିବା ଆହ୍ୱାନ ହେଉଛି - #jugnuchallenge । ଏହି ଆହ୍ୱାନକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାରେ ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ର ମଧ୍ୟ ବାଦ ପଡି ନାହାନ୍ତି। କିଛି ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରି ସେମାନଙ୍କ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଜୁଗ୍‌ନୁ ଗୀତରେ ସେମାନଙ୍କ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଧମାକାଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଟର୍‌ନେଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ବାଦଶାହ ଗୀତରେ ଜୁଗ୍‌ନୁ ଦିୱାନା ପୁରା ଜନସାଧାରଣ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀମାନେ ଏହି ଗୀତକୁ ଏକ ଛୋଟ ରିଲ୍ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ୍‌ କରିବାର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ନେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଶଂସା ଓଜାଡି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତୁଛି।

ଏହି ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ chinmai_reddyy_ ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଶେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ଶେୟାର କରି କ୍ୟାପ୍‌ସନ୍ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ସପ୍ତାହ କେମିତି ଚାଲିଛି? ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ଏତେ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହାକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୫ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଥିବା ଆକଳନ କରାଯାଇପାରିବ। ପ୍ରାୟ ୪ ଲକ୍ଷ ୫୩ ହଜାରର ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି।

ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାବେଳେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ରୋଗୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏହିପରି ନାଚନ୍ତି, ତେବେ କର୍କଟ ରୋଗୀ ମଧ୍ୟ ଆରୋଗ୍ୟ ହୋଇଯାଇ ପାରିବ। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଥଟ୍ଟା କରି ଲେଖିଛନ୍ତି - ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ୍ ପାଇବାକୁ ଲୋକମାନେ ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରକାଶଥାଉ ଯେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଜୁଗ୍‌ନୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଆହ୍ୱାନ ହେଉଛି ଜୁଗ୍‌ନୁ ଗୀତର ଆକାକ୍ଷାଂ ଶର୍ମା ଓ ବାଦଶାହଙ୍କ ହୁକ୍ ଷ୍ଟେପ୍ ଅନୁସରଣ କରି ଦେଖାଇବା।

Other Stories