• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Telegram
  • Koo
  • Read in English
Pramod Behera

ମୁମ୍ବାଇ: ଭିକୀ କୌଶଲ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ବିବାହ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହର ରୀତିନୀତି ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ବିବାହ ପାଇଁ ଉଭୟ ବିବାହ ସ୍ଥଳ ସିକ୍ସ ସେନ୍ସ ଫୋର୍ଟ ବାରୱାରାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ସେମାନେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧିହେବେ।

ହୁଏତ ଅନେକ ଲୋକ ଜାଣି ନଥିବେ ଏମାନେ ନିପରି ଭେଟିଲେ। ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କେଉଁଠୁ ଓ କିପରି ଆରମ୍ଭ ହେଲା? ଦୁହେଁ ଏକାଠି କୌଣସି ଫିଲ୍ମ କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ବି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ କିପରି ହେଲା ଏବଂ ବିବାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥା ଚାଲିଗଲା?

ଏବେ ଆପଣମାନେ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଯିବେଣି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ଭିକୀ କୌଶଲଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ କେବେ ଏବଂ କିପରି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁହେଁ କିପରି ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଭିକୀ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋ 'କଫି ଉଇଥ୍ କରଣ'ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ୨୦୧୯ରେ ଏକ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ କରଣ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାହା ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି? ଭିକୀଙ୍କ ନାମ ନେଇ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କହିଥିଲେ ଯେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବେ।

ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଭିକୀ ଓ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନା ଶୋ’ରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ଆସିଥିଲେ କରଣ ଭିକୀଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ କଥାକୁ ଶେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହା ଶୁଣି ଭିକୀ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଗଲେ। ଶୋ’ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଭିକୀ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଚାଟ୍ ଶୋ’ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛି।

Vicky Kaushal and Katrina Kaif love storyଭିକୀ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ

ଏହି ଏପିଶୋଡ୍‌ରେ ହୋଇଥିଲା ଭେଟ:

ଭିକୀ କୌଶଲ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ ଫିଲ୍ମ ‘କମ୍ପାନିୟନ୍’ର ଟେପ୍ କାଷ୍ଟ୍‌ର ଏକ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସାକ୍ଷାତ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ। ଏହି ଚାଟ୍ ଶୋ’ ସମୟରେ ସେମାନେ ନିଜ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିବାର ଅଭିଜ୍ଞତା ବିଷୟରେ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ‘କମ୍ପାନିୟନ୍’ର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଥିଲା ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବା, ଯେଉଁମାନେ କେବେ ଏକାଠି କାମ କରି ନଥିବେ କିମ୍ବା ପରସ୍ପରକୁ ଭଲଭାବେ ଜାଣି ନଥିବେ।

ଭିକୀ ଅନେକ ଥର କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ଫ୍ଲର୍ଟ କରିଥିଲେ:

Vicky Kaushal and Katrina Kaif love storyଏକ ଶୋ'ରେ ଭିକୀଙ୍କ ସହ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

ପରେ, ଭିକୀ କୌଶଲ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କୁ ଅନେକ ପୁରସ୍କାର ବିତରଣ ଉତ୍ସବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ କେବେ ସ୍ୱୀକାର କରି ନଥିଲେ। ଭିକୀ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ସହ ମଞ୍ଚରେ ଅନେକ ଥର ଫ୍ଲର୍ଟ କରିଥିଲେ। ଭିକୀ ଥରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଭଲ ଭିକି କୌଶଲ ଖୋଜିବା ଏବଂ ବିବାହ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଭିକୀ ଓ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ପ୍ରଥମେ ଏକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦିପାବଳୀ ଉତ୍ସବରେ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ 'ଶେରଶାହା'ର ସ୍କ୍ରିନିଂରେ ଏକାଠି ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। କରୋନା ଭାଇରସ୍ ମହାମାରୀ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍ ସମୟରେ ଭିକୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଥିବାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା।

Other Stories