• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Telegram
  • Koo
  • Read in English
Pallipuspa Samal

News Highlights

  • ୫୬ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି କିଙ୍ଗ୍ ଖାନ୍

  • ‘ମନ୍ନତ’ ଆଗରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଭିଡ଼

ଆଜି ଶାହରୁଖ ଖାନ ତାଙ୍କର ୫୬ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ତାଙ୍କ ଘର ରଙ୍ଗୀନ ଆଲୋକରେ ସଜାଯାଇଛି । ବଲିଉଡର ଅନେକ ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନର ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ନେଇ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ବାସଭବନ ‘ମନ୍ନତ’ ଆଗରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ଭିଡ଼ ପରିଲକ୍ଷିତ ହୋଇଛି । ଶାହରୁଖଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଝଲକ ପାଇବା ପାଇଁ ଫ୍ୟାନ୍‌ମାନେ ତାଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଡେରା ପକାଇଛନ୍ତି।

Shahrukh khanShahrukh khan

ସୋମବାର ଦିନ ଶାହରୁଖଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ମନ୍ନତ ବାହାରେ କେହି ନା କେହି ସେଲିବ୍ରିଟି ଉପହାର ଏବଂ ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ ନେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ମନ୍ନତ ବାହାରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ରାତି ୧୨ଟା ଠାରୁ ବଙ୍ଗଳା ବାହାରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଏକ ସମାବେଶ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେମାନେ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

Shahrukh khanShahrukh khan

ମନ୍ନତ ବାହାରେ ଥିବା ଭିଡ଼କୁ ଦେଖି ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଛନ୍ତି। ଖାନ ପରିବାର ପାଇଁ ଗତ କିଛି ସମୟ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇଛି। ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜାମିନ ପାଇଁ ବହୁ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୀପାବଳି ପୂର୍ବରୁ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଜାମିନ ପାଇବେ କି ନାହିଁ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ମୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆର୍ଯ୍ୟନ ପରିବାର ସହିତ ଏହି ପର୍ବ ପାଳନ କରିବେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ମଧ୍ୟ ଅଛି, ତେଣୁ ଏହା ଦ୍ୱିଗୁଣ ସୁଖ ଆଣିଦେଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଶାହାରୁଖ ଏହି ଅବସରରେ କୌଣସି ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବେ। ୫୬ ବର୍ଷୀୟ ଶାହାରୁଖ ପ୍ରତିବର୍ଷ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନରେ ନିଜ ଫାଟକରୁ ବାହାରି ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦିଅନ୍ତି। ତେଣୁ ସମସ୍ତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେତେବେଳେ ବାହାରକୁ ଆସିବେ ଏବଂ ନିଜର ଏକ ଝଲକ ଦେବେ।

ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗଖାନ ଶାହରୁଖ ନଭେମ୍ବର ୨ ତାରିଖ ୧୯୬୫ ମସିହାରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଶାହରୁଖ ବଲିଉଡକୁ ଦେଇଛନ୍ତି ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ । ଶାହରୁଖ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ସୁପରହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଡର, କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହେ, ୟେସ୍‌ ବସ୍‌, କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍‌, ଚେନ୍ନାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ପ୍ରମୁଖ ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ନାଁ ରାହୁଲ ରହିଥିଲା, ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା। ସେହିଭଳି ଦିଲ୍‌ ଓ୍ଵାଲେ ଦୁଲହନିୟାଁ ଲେ ଯାଏଗେଁ, ମୋହବତେଁ, ବାଦଶାହ ଭଳି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଭାରତ ଓ ଭାରତ ବାହାରେ ପରିଚିତ ।

Other Stories