• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Telegram
  • Koo
  • Read in English
Pramod Behera

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛି 'ବିଗ୍ ବସ୍ ଓଟିଟି'। ଦର୍ଶକେ ଏହାକୁ ଖୁବ୍ ଆପଣଉଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହା ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ହେବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କରଣ ଜୋହର ଏହାକୁ ହୋଷ୍ଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି। 'ବିଗ୍ ବସ୍ ଓଟିଟି' ୬ ସପ୍ତାହ ଚାଲିବ। ଏହା ପରେ 'ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫'ର ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏଥିରେ 'ବିଗ୍ ବସ୍ ଓଟିଟି' ର କିଛି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ମଧ୍ୟ ରହିବେ, ଯଦିଓ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ସୋ କେଉଁ ଦିନ ପ୍ରସାରିତ ହେବ ସେନେଇ ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ ପାଇ ନାହିଁ।

ଏଥି ସହିତ, 'ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫' ସହିତ ଜଡିତ ଏପରି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆହୁରି ଧୈର୍ଯ୍ୟହରା କରିଦେବ। 'ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫'ର ସେଟ୍‌ର ଭିତର ଫଟୋ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି ଯେ ଏଥର ଘରଟି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଭିନ୍ନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

'ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫' ର ସେଟ୍‌ରୁ ବାହାରିଥିବା ଫଟୋଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିଲେ ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହା ଘରର ବାସଗୃହର ଫଟୋ। ଏହି ଫଟୋ ବିଗ୍ ବସ୍ ଫ୍ୟାନ୍‌ ପେଜ୍‌ର ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଅନେକ ଚେୟାର, ଟେବୁଲ୍ ଏବଂ ସୋଫା ପଡିଥିବା ଦେଖାଯାଏ। ବହୁତ ଲାଇଟ୍ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଛି। ଏହି ଫଟୋକୁ ବିଗ୍ ବସ୍ ଖବର ୧୫ ନାମରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ଏହା ହେଉଛି 'ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫' ର ବାସଭବନ। ଏହାର କ୍ୟାପ୍‌ସନ୍‌ରେ ଲେଖା ଅଛି, "ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫ ହାଉସ୍ - ଲିଭିଙ୍ଗ୍ ରୁମ୍ । ଏଥର ଘରର କାନ୍ଥରେ ରଙ୍ଗୀନ ଇଗଲ ଡେଣା ସହିତ ଏକ ବଡ ଫ୍ଲାମିଙ୍ଗୋ ରହିଛି। ସେଠାରେ ଅନେକ ଫେସ୍ ମାସ୍କ ଅଛି ଯାହା ବିଗ୍ ବସ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଇଶାରା କରୁଛି।

ତେବେ 'ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫'ରେ ପ୍ରଥମ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେଉଛନ୍ତି ଅର୍ଜୁନ ବିଜଲାନି। ସେ ଏ ବିଷୟରେ ଏକ ନ୍ୟୁଜ୍ ପୋର୍ଟାଲରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଶୋ’ର ଅନ୍ୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ ପାଇ ନାହିଁ। ସଲମାନ ଖାନ ପୂର୍ବ ପରି 'ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୫'କୁ ହୋଷ୍ଟ୍‌ କରିବେ ଏବଂ ଏହା ଟିଭିରେ ହିଁ ଆସିବ।

Other Stories