• Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Youtube
  • Telegram
  • Koo
  • Read in English

Latest

Pandit Birju Maharaj
ପରଲୋକରେ ପ୍ରଖ୍ୟାତ କଥକ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ପଣ୍ଡିତ ବିର୍‌ଜୁ ମହାରାଜ

ପ୍ରଖ୍ୟାତ କଥକ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ପଣ୍ଡିତ ବିର୍‌ଜୁ ମହାରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ ହୋଇଛି। ପଦ୍ମ ବିଭୂଷଣ ସମ୍ମାନ ଓ ସଙ୍ଗୀତ ନାଟକ ଏକାଡେମୀ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ ହୋଇଥିଲେ।

Woman passenger drives bus after driver senseless
ହଠାତ ବେହୋସ୍ ହୋଇଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର; ବସ୍‌କୁ ସମ୍ଭାଳି ନେଲେ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀ

ପିକ୍‌ନିକ୍ ସାରି ଫେରୁଥିଲା ଟିମ୍। ରାସ୍ତାରେ ଡ୍ରାଇଭର ଅଚେତ ହୋଇଗଲେ। ବସ୍‌ରେ ଥିବା ଜଣେ ମହିଳା ଯାତ୍ରୀ ହଠାତ ଉଠି ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ। ଦୀର୍ଘ ୨୫କିମି ବସ୍‌ ଚଳେଇ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚେଇଲେ।

Air Bag In Car
ଏଣିକି ଗୋଟିଏ କି ଦୁଇଟି ନୁହେଁ କାର୍‌ରେ ୬ ଏୟାରବ୍ୟାଗ୍‌ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ

କେନ୍ଦ୍ର ସଡ଼କ ପରିବହନ ଓ ରାଜପଥ ମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତିନ୍ ଗଡ଼କରୀ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ୨୦୧୯ ଜୁଲାଇରୁ ଦେଶରେ ଡ୍ରାଇଭର ଏୟାର ବ୍ୟାଗ୍‌କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କରାଯାଇଥିଲା । ୨୦୨୨ ଜାନୁଆରୀ ପହିଲାରୁ ସହ-ଯାତ୍ରୀ ଏୟାର ବ୍ୟାଗ୍ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କରାଯାଇଛି ।

Woman sells her own urine online
ନିଜ ପରିସ୍ରାକୁ କରୁଛନ୍ତି ବିକ୍ରି : ୧ କପକୁ ୫ ହଜାର

ଜଣେ ଯୁବତୀ ନିଜ ପରିସ୍ରାକୁ ଅନଲାଇନରେ ବିକ୍ରିକରି ଭଲ ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି। ଗୋଟେ କପ୍ ପରିସ୍ରାକୁ ସେ ହଜାର ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକେ ଖାଲି କିଣୁ ନାହାନ୍ତି, ଏହାକୁ ବରଫ କରି ସାଇତି ବି ରଖୁଛନ୍ତି।

Corona Vaccination
ଟିକାକରଣକୁ ବର୍ଷେ, ହେଲେ ଏବେ ବି ଲୋକଙ୍କ ମନାରୁ ଯାଇନି ଭୟ

ଗତବର୍ଷ ମେ’ ପହିଲାରୁ ୧୮ ବର୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଅର୍ଥାତ୍ ଯୁବ ବର୍ଗଙ୍କୁ କୋଭିଡ୍ କବଚ ପ୍ରଦାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ବି କିଶୋର ବର୍ଗଙ୍କୁ ଭ୍ୟାକ୍ସିନେସନ ପାଇଁ ପୁରା ବର୍ଷେ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

After infected with omicron, can not control her hunger
କରୋନା କରିଦେଲା ଭୋକିଲା, ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟାରେ ଖାଉଛନ୍ତି ମଡେଲ୍

ଓମିକ୍ରନର ଅଦ୍ଭୁତ ଲକ୍ଷଣ। ପ୍ରଭାବିତ ହେବା ପରେ ବଢିଯାଉଛି ଭୋକ। ଜଣେ ମଡେଲ୍ ଏଥିରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବା ପରେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ଭୋକ। ଘଣ୍ଟାକୁ ଘଣ୍ଟା ଖାଲି ଖାଉଛନ୍ତି।

Are you sleeping during the day?
ଦିନରେ କାମ କଲାବେଳେ ଆସୁଛି କି ନିଦ? ହୋଇପାରେ ସମସ୍ୟା

ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନରେ କାମ କରିବା ସମୟରେ ନିଦ ଆସୁଛି, ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କର ଏହି ଅଭ୍ୟାସ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବଡ଼ ରୋଗର ରୂପ ନେଇପାରେ । ଦିନରେ ନିଦ ଆସିବା ଅଲଜାଇମର ରୋଗର ଲକ୍ଷଣ ହୋଇପାରେ ବୋଲି ଏକ ଅଧ୍ୟୟନରୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି

Man unable to close eyes for past 3 years
୩ ବର୍ଷ ହେବ ପଡିନି ଆଖିର ପଲକ, ଶୋଇବା ପାଇଁ ଟେପ୍ ମାରିବାକୁ ପଡେ

ଦୀର୍ଘ ୩ ବର୍ଷ ହେଇଗଲା ପଡିନି ଆଖିର ପଲକ। ଶୋଇବାକୁ ହେଲେ ଆଖି ଉପରେ ପକେଇବାକୁ ହେଉଛି ଟେପ୍। ଭୁଲ ସର୍ଜରୀ ହିଁ କାଳ ହେଲା।

IOCL recruitment
IOCLରେ କରନ୍ତୁ ଚାକିରି, ଖାଲିପଡିଛି ୫୭୦ଟି ପଦବୀ

ଆପଣ IOCLରେ ଚାକିରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ? IOCL ଆଣିଦେଇଛି ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ । ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ଅଏଲ କର୍ପୋରେସନ୍‌ ଲିମିଟେଡ(IOCL)ରେ ଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ରିଜନ ମାର୍କେଟିଂ ଡିଭିଜନ ଅଧିନରେ ୫୦୦ରୁ ଅଧିକ ପଦବୀ ଖାଲି ପଡିଛି। ଯୋଗ୍ୟ ଓ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତୁରନ୍ତ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ ।

Novak Djokovic
ବିଶ୍ୱର ୧ନଂ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ୍‌ ଓପନ୍ ଆଶା ଧୂଳିସାତ୍‌ ! ଫେରାଇ ଦେଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସରକାର

କୋଭିଡ-୧୯ ପ୍ରତିଷେଧକ ଟିକା ନେବାକୁ ଅମଙ୍ଗ ଜୋକୋଭିଚ୍ ଫେରିଲେ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ ଓପନ୍ ଜିଣି ରେକର୍ଡ ୨୧ତମ ଗ୍ରାଣ୍ଡସ୍ଲାମ ସ୍ୱପ୍ନ ଧୂଳିସାତ୍‌ ହୋଇଛି । ବିଶ୍ୱର ଏକ ନମ୍ବର ଟେନିସ ଖେଳାଳି ନୋଭାକ୍ ଜୋକୋଭିଚ୍‌ଙ୍କ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ୍ ଓପନ୍ ଖେଳିବା ଆଶା ଧୂଳିସାତ୍ ।

Funny viral video of man bathing
ଶୀତରେ ଗାଧୋଇବା କଷ୍ଟ ହେଉଛି କି; ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ନିଆରା ଉପାୟ

ଶୀତରେ ଗାଧୋଇବାକୁ କିଏ ବା ଭଲପାଏ। କେହି କେହି ଦିନ ଦିନ ଧରି ଗାଧୋଉ ନଥିବା ବେଳେ କେତେକ ଖାଲି ପାଣି ଛିଞ୍ଚି ହୋଇପଡନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଶୀତରେ ଆରାମରେ ଗାଧୋଇବା ନେଇ ଏକ ନୂଆ ଉପାୟ ବାହାର କରିଛନ୍ତି।

Jhanvi Kapoors new look went viral
ପୁଣି ଚେହେରା ଦେଖେଇ ପାଗଳ କଲେ ଜାହ୍ନବୀ

ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ପ୍ରାୟ ସମୟରେ ନିଜ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚେହେରାରେ ଲୋକଙ୍କ ହୋସ୍ ଉଡାନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଅନେକ ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋରେ ଭରିଥିଲେ ବି ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଫଟୋ ଲୋକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିବାରେ ଲାଗିଛି।

Shilpa Shetty taught Gayatri mantra to her 2 year old daughter
କୁନି ଝିଅକୁ ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ଶିଖେଇଲେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ

ପିଲାମାନେ ହେଉଛନ୍ତି କଞ୍ଚା ମାଟି। ତାଙ୍କୁ ଯେମିତି ଗଢିବ ସେମାନେ ସେମିତି ତିଆରି ହେବେ। ଏ ଦିଗରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପଡି ନାହାନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ କୁନି ଝିଅକୁ ଆଧ୍ୟାତ୍ମକ ମାର୍ଗରେ ନେବା ନେଇ ଉଚିତ ଶିକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ଦେଖାଯାଏ।

fashionable in the winter
ଶୀତଦିନିଆ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ କି ? ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଫ୍ୟାସନ୍ ଟିପ୍ସ୍

ଆପଣ ଶୀତଦିନିଆ ପୋଷାକକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ କି ? ସ୍ୱେଟର ବା ଜ୍ୟାକେଟ ପିନ୍ଧିଲେ ଆପଣ ମୋଟା କିମ୍ବା ବୟସ୍କ ଲାଗୁଛନ୍ତି କି ? ତାହେଲେ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ଚିନ୍ତା ମୁକ୍ତ । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀତଦିନିଆ ବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧିବାର ଏପରି କିଛି ଟିପ୍ସ ଦେବୁ, ଯାହାକୁ ଆପଣାଇଲେ ଆପଣ ଏକଦମ୍‌ ଷ୍ଟାଇଲିଶ୍‌ ଓ ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଲୁକ୍‌ରେ ରହିବେ।

virat kohli and sourav ganguly
ବିରାଟଙ୍କ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ସିପର ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଦାଦା

ବିରାଟଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟରୁ କ୍ୟାପ୍ଟେନସଇପ୍ ଛାଡିବା ପରେ ନିରାଶ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି ଉଭୟ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଓ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିରାଟଙ୍କ କ୍ୟାପ୍ଟେନସିପ୍ ଛାଡିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିବା ବେଳେ ବିସିସିଆଇ ମୁଖ୍ୟ ତଥା ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି।

IED Recovery In Delhi
ଦିଲ୍ଲୀରୁ ବ୍ୟାଗ୍‌ ଭିତରୁ IED ମିଳିବା ପଛରେ ପାକିସ୍ତାନର ହାତ !

ଦିଲ୍ଲୀରୁ IED ମିଳିବା ପଛରେ ପାକିସ୍ତାନର ହାତ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି। ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ୍ ଓ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ହାତରେ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ଲାଗିବା ପରେ ଖୋଳତାଡ଼ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

Jabal-al-Akhdar or Green Mountain
ଗ୍ରୀନ ମାଉଣ୍ଟେଟନର ଏହି ନିଆରା ଗାଁ, କଣ ରହିଛି ଏହାର ରହସ୍ୟ

ଗ୍ରୀନ୍‌ ମାଉଣ୍ଟେନ୍ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣିଛନ୍ତି । ଏହା ନିଜ ଭିତରେ ହିଁ ଏକ ନିଆରା ସ୍ଥାନ । ତେବେ ଏହି ମାଉଣ୍ଟେଟନରେ ରହିଛି ଏକ ଗାଁ । ଯାହା ବିଚିତ୍ରର ଅନ୍ୟନାମ କହିଲେ କିଛି ଭୁଲ୍‌ ହେବନାହିଁ । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ଏହି ଗ୍ରୀନ ମାଉଣ୍ଟେଟନ ଓ ଏହାର ନିଆରା ଗାଁ । କଣ ରହିଛି ରହସ୍ୟ ଓ ବିଶେଷତ୍ତ୍ୱ...

Covid
ଲଗାମ ଧରୁନି ସଂକ୍ରମଣ; ଦିନକରେ ୨,୭୧,୨୦୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ

ଗତକାଲିଠାରୁ ଆଜି ଦେଶରେ ୨ ହଜାର ୩୬୯ ଜଣ ଅଧତ୍କ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଦେଶରେ ଦିନକରେ ୨ ଲକ୍ଷ ୭୧ ହଜାର ୨୦୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦିନକରେ ୩୧୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଦେଶରେ ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୪ ଲକ୍ଷ ୮୬ ହଜାର ୬୬କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

Pizza
ପିଜା କରିଦେଲା କାଙ୍ଗାଳ: ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ପିଜା ଅର୍ଡର କରି ୧୧ ଲକ୍ଷ ହରାଇଲେ

ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ପିଜା ଅର୍ଡର କରୁଛନ୍ତି କି ? ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ, ସାବଧାନ... କେତେବେଳେ ବି, କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବି ଆପଣ ଠକାମିର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି।

Viral Video
ଅନ୍ୟ ପାଇଁ ଗାତ ଖୋଳି ନିଜେ ଫସିଗଲେ, ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି ଏହି ଭିଡିଓ..

ପଶୁମାନେ ମଧ୍ୟ ବେଳେ ବେଳେ ମଣିଷ ଭଳି ଆଚରଣ କରିଥାନ୍ତି। ମଣିଷ ଭଳି ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପ୍ରତି ହେଉଥିବା ଅତ୍ୟାଚାରର ତୁରନ୍ତ ଜବାବ ଦେଇଥାନ୍ତି । ପଶୁମାନେ କିଛି କହିପାରୁନଥିଲେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ହେଉଥିବା ଅତ୍ୟାଚାରର କିପରି ଜବାବ ଦେଉଛନ୍ତି ଏହିସବୁ ଭିଡିଓ ଗୁଡିକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

Mirabai Chanu
ଖାକି ପୋଷାକରେ ଦେଖାଯିବେ ଟୋକିଓ ଅଲମ୍ପିକ୍ସ ରୌପ୍ୟ ପଦକ ବିଜେତା ମୀରାବାଇ ଚାନୁ

ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକରେ ଭାରତ ପାଇଁ ପ୍ରଥମ ପଦକ ହାସଲ କରିଥିବା ମୀରବାଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଅଲମ୍ପିକ୍ସ ରୌପ୍ୟ ପଦକ ବିଜେତା ମୀରାବାଇ ଚାନୁଙ୍କୁ ଲୋକେ ଏବେ ଖାକି ପୋଷାକରେ ଲୋକେ ଦେଖିପାରିବେ ।

Corona Cases In Maharashtra
ବେକାବୁ କରୋନା: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସାଂଘାତିକ ସ୍ଥିତି, ଆକ୍ଟିଭ୍ କେସ୍ ଅଢ଼େଇ ଲକ୍ଷ ପାର୍

ଦେଶରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୩ ଲକ୍ଷ ଆଡ଼କୁ ମୁହାଁଇଥିବା ବେଳେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ସ୍ଥିତି ଉଦ୍‌ବେଗଜନକ ରହିଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଆକ୍ଟିଭ୍ କେସ୍ ଅଢ଼େଇ ଲକ୍ଷ ପାର୍ କରିଛି।

Political Rally
ଯେଉଁଠି ନିର୍ବାଚନ ସେଇଠି ଜୋରଦାର କଟକଣା, ରାଲି-ରୋଡ୍‌ ଶୋ’କୁ ନା

ଇଣ୍ଡୋର ମିଟିଂ ପାଇଁ ରାଜନୈତିକ ଦଳଙ୍କୁ ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି । ସର୍ବାଧିକ ୩ଶହ ଲୋକ ବା ହଲ୍ କ୍ଷମତାର ୫୦ ପ୍ରତିଶତ ଉପସ୍ଥାନରେ ମିଟିଂ ଆୟୋଜନ କରିହେବ ।

3 eyed calf went viral
ଜନ୍ମନେଲା ତିନି ଆଖିଆ ବାଛୁରୀ; ଲୋକେ ଭୋଳେନାଥ ଭାବି ପୂଜିଲେ

ଏକ ଜର୍ସି ଗାଈ ଅଜବ ବାଛୁରୀକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛି। ଏହି ବାଛୁରୀର ତିନୋଟି ଆଖି ଥିବାବେଳେ ଲାଞ୍ଜ ଜଟା ଭଳି ହୋଇଛି। ଲୋକେ ଧୂପ ଦୀପ ଦେଇ ପୂଜା ଅର୍ଚ୍ଚନା କରୁଛନ୍ତି।

Virat Kohli
ଅଧିନାୟକ ପଦ ଛାଡ଼ିଲେ ବିରାଟ, କଲେ ଭାବ ବିହ୍ୱଳପୂର୍ଣ୍ଣ ଟ୍ୱିଟ୍‌

 ୭ ବର୍ଷ ଧରି ଦଳର ସଫଳତା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିବା ନିଜ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ପଥ ଯାତ୍ରାରେ ଉତ୍ଥାନ ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି ।